5 kosmetyków potrzebnych w podróży.

5 kosmetyków potrzebnych w podróży, które uwielbiam i które ułatwiają mi niedogodności klimatyzacji, zmiany klimatu, słońca wiatru i innych.

5 kosmetyków potrzebnych w podróży

5 kosmetyków potrzebnych w podróży:

Satynowe usta Mary Kay.

Mam suchą skórę i niestety podróże, czy to samochodem, czy samolotem, długie niespanie i klimatyzacja mi nie służą. Satynowe usta to dwie malutkie tubki (wejdą na podkład). Jedna z peelingiem, druga z balsamem. W ciągu minuty mogę doprowadzić swoje usta do idealnego stanu, by nie pękały, i nie były spierzchnięte. Pięknie pachną, są wydajne, a balsam utrzymuje się na ustach długi czas.

5 kosmetyków potrzebnych w podróży.

Nocny krem Mary Kay.

Krem na bazie wosku pszczelego. Idealnie sprawdza się na mróz i na suchości. Jest ciężki i tłusty, pięknie pachnie. Nadaje się też dla dzieci. Również na suche kolana czy pięty.

5 kosmetyków potrzebnych w podróży.

Emulsja TimeWise z filtrem SPF 30.

Na wakacjach mogę się nie malować, ale nigdy nie zapominam o pielęgnacji. Wyrosłam już z trzaskania się i udawania, że urodziłam się w strefie równikowej. Wiem, że na dłuższą metę słońce szkodzi. Nie unikam go, ale zawsze smaruję siebie i najbliższych filtrem. Emulsja TimeWise jest z filtrem, więc wspaniale się składa! SPF 30 to filtr, który wszyscy w naszym klimacie powinniśmy używać w warunkach miejskich, nie tylko w lato (dla Azji to 35). Do tego jest w tubce, co jest bardzo praktyczne, bo słoiki w podróży są słabe.

5 kosmetyków potrzebnych w podróży

Krem pod oczy Mary Kay.

Oczy są zmęczone często, co? I spuchnięte. I wymagające tak bardzo. Jak się karmi, niedosypia, wstaje w nocy. Skóra pod oczami potrzebuje dobrego traktowania. I jej to daję.

5 kosmetyków potrzebnych w podróży.

Olejek do paznokci ESSIE.

Na co dzień o moje paznokcie u rąk i nóg dba salon Maluj Maluj na Burakowskiej 16 w Warszawie. Tam też nabyłam olejek essie do skórek, który świetnie zmiękcza, bo krem do rąk to czasem za mało na sfatygowane ręce. Suche skórki irytują i kuszą, by je gryźć.

5 kosmetyków potrzebnych w podróży.

 

Te 5 kosmetyków potrzebnych w podróży uprzyjemnią i ułatwią trudy drogi!

 

Print Friendly, PDF & Email

Zobacz rownież: