Butelki z filtrem węglowym – łatwe gaszenie pragnienia latem.

Wiele miałam założeń, masę rzeczy sobie obiecywałam, ale za taki stu procentowy sukces mogę uznać to, że moje dzieci kochają wodę. Czasem pokuszą się na sok lub herbatkę z miodem, ale woda jest obowiązkowa i towarzyszy nam zawsze, przy każdej aktywności (również przy czytaniu książek), we wszystkich porach roku. Zimą trzymamy się termicznych butelek, w domu i pracy uwielbiamy kubki Stojo. No i teraz idzie lato, a więc dzieci przepadły totalnie (szczególnie Ida) i nie ruszają się bez butelki z filtrem węglowym.

butelki z filtrem węglowym

Butelki z filtrem węglowym – czemu są super.

Jestem zwolenniczką picia kranówy, ale jakoś łatwiej mi to przychodzi w górskim schronisku, niż w stolicy. Zanim wodę wypiję, muszę ją przefiltrować. Takie klasyczne plastikowe filtry są mało eko – są takim samym środowiskowym syfem, co butelki po wodzie czy koli. Filtr węglowy to optymalna opcja, po zużyciu można go użyć jako nawozu do kwiatków. Butelki z filtrem węglowym bobble infuse to bardzo praktyczna i łatwy w używaniu produkt. Całość można rozmontować i dokładnie umyć każdy element. Można pić samą wodę, lub z dodatkami owoców. Filtr działa na zasadzie kubka niekapka. Wodę wlewamy do butelki, potem zakręcamy, a by się napić, musimy wyssać ją przez filtr. Idealna opcja dla niesubordynowanych dzieci kochających rozlewać wszystko i wszędzie (#realstory).

butelki z filtrem węglowym

butelki z filtrem węglowym

Bobble jak zwykle proponuje fajny kształt i zdecydowane kolory. Silikonowa osłonka sprawia, iż nie ma szans na jakikolwiek przeciek, bo dociska ona bidon nawet jak jest niezamknięty. Butelki są zrobione w Stanach Zjednoczonych, wykonana z trwałego materiału Tritan, tworzywa wolnego od BPA (biosfenolu A), ftalanów i PCV (polichlorku winylu). Butelkę (oczywiście bez wsadu węglowego) można myć w zmywarce.

butelki z filtrem węglowym

butelki z filtrem węglowym

butelki z filtrem węglowym

Czemu tak chętnie promujemy produkty firmy bobble?

Urzekła nas historii założycieli. W 2008 r. Richard i Stephanie Smiedt, pracując przy produkcji w Azji stykali się z wysypiskiem, na którym piętrzyły się odpady z ich fabryki. Ogromna skala tego zjawiska, kazała im działać i walczyć o lepszą planetę.

butelki z filtrem węglowym

Skupili oni swoją uwagę na jednorazowych butelkach z tworzywa sztucznego. Jeśli te butelki miały tak morderczy wpływ na środowisko naturalne, to po prostu musieli je wymyślić od nowa. Widzieli, że konsumenci chętnie zastąpili jednorazowe siatki na zakupy torbami wielokrotnego użytku i mieli pewność, że postąpią tak samo z plastikowymi butelkami. Efektem ich prac stała się bobble, firma produkująca wiele wspaniałych produktów.

Wszystkie bobble cechuje trwałość i wysoka jakość zastosowanych materiałów. To trwałe i łądne produkty codziennego użytku – tak aby dawały przyjemność każdego dnia, bez względu na to, gdzie jesteś.

butelki z filtrem węglowym

Print Friendly, PDF & Email

Zobacz rownież: