Składany kubek STOJO. Dobry gadżet.

Nie jesteśmy Ministerstwem Dobrego Gadżetu. Mamy parę smaczków, które promujemy, ale są to rzeczy, które naprawdę mieszczą się w kategoriach: dbamy o planetę, żyje się wygodniej i lepiej, uczymy nasze dzieci myślenia. Nie zawsze to idzie w parze z totalną wygodą. Bo niby fajnie mieć swoje sztućce, ale jak je myć? Super jest nosić ze sobą kubek, tylko przecież zajmuje tyyyyle miejsca. No nie każdy. Kubek Stojo to produkt, do którego nie ma z której strony się przyczepić. Kiedy trzeba to jest pół litra pojemnika na picie, a kiedy nie trzeba to się składa do wielkości nakrętki. Można lać zimne, ciepłe, wodę, herbatę. Nie kapie, silikon ma tarcie z większością nawierzchni, więc jest antypoślizgowy, można go myć w zmywarce. Fajnie? To patrzcie dalej:

Kubek Stojo

Stojo

Kubek Stojo.

Kolory są zdecydowane, wyraźne i wyróżniające się. Są w dwóch wersjach – mniej pojemne z dziubkiem do picia (355 ml) i bardziej pojemne ze słomką (470 ml). Dzieci się zakochały w tych z rurką, jeszcze gdy ja, wyrodna matka, ograniczam im używanie jednorazowych. A teraz mają swoje osobiste. Czad, nie? Skoro jesteśmy przy dzieciach, to napomknę również, iż jeśli szukacie niekapka, to kubek Stojo się łapie. Nie jest w stu procentach szczelny, ale przy takim zrównoważonym użytkowaniu daje radę.

Kubek Stojo

Kubek Stojo

Stojo

Stojo

Ogromną wagę przywiązujemy do ochrony środowiska i bardzo nas przeraża ilość plastiku, którego rozkładanie się szacuje, ale tak między Bogiem a prawdą, nie wiemy ile on się będzie (czy w ogóle) rozkładał, bo jeszcze nie mieliśmy szansy tego zaobserwować. To są tylko szacunki. Już dawno powiedzieliśmy gromkie NIE torebkom plastikowym (mamy tylko jedną, na basen), staramy się zredukować ilość plastiku w naszym otoczeniu. (Bo już nie wierzymy w segregację, ale w eliminację).

Zwykły niezwykły.

Kubek Stojo nie jest jednak zwykłym kubkiem wielorazowym. Wykonany jest z bezpiecznych materiałów wolnych od BPA, PCV, kleju i ołowiu. To silikon, bardzo elastyczny, można go składać i chować do plecaka. Wiele kawiarni w Polsce dołączyło już do akcji #zwłasnymkubkiem, Twoja kawa będzie tańsza, jeśli użyjesz swojego kubasa. Super fajnie!

kubek Stojo

Ja mam w pracy baniak z wodą i bardzo się cieszę, że mogę napełniać mój wygodny kubek, bez potrzeby zostawiania ceramiki w biurowej kuchni. Jestem w biurze tylko dwa dni w tygodniu, więc wizja zapuszczania korzeni wcale mi nie pasuje (najbardziej mentalnie).

Kubek Stojo sprawdza się też w podróży – jest leciutki. Nie jest hiper odporny na zimno (jak butelki Bobble), ale przez jedną – dwie godziny zawartość nie zamarźnie.

Kubek Stojo możecie kupić w tym sklepie.

Stojo

 

Print Friendly, PDF & Email

Zobacz rownież: