Lot motolotnią – wspaniałe przeżycie i super pomysł na prezent!

Ile razy mieliście tak, że bliska Wam osoba miała urodziny, imieniny lub zbliżała się ważna rocznica i nie wiedzieliście co jej podarować? Żyjemy w tak bardzo konsumpcyjnym świecie: mamy mnóstwo gadżetów, ubrania lubimy wybierać sobie sami, książki często są zbyt „symboliczne”, płyty właściwie odeszły już do lamusa. Ja już od dawna wolę kupić w podarunku bilet do teatru, czy na koncert lub w innej formie przeżyć razem coś naprawdę fajnego, po prostu spędzić razem czas. Wspaniałą ofertę ma Prezent Marzeń i dziś chciałabym wam opowiedzieć o moim ostatnim przeżyciu. Lot motolotnią jest oryginalnym podarunkiem i fantastyczną sprawą!

Lot motolotnią

Lot motolotnią w Warszawie

Przede wszystkim to ogromna adrenalina, ale tylko w głowie. Lot motolotnią nie jest żadną walką z własnymi słabościami, bo maszynę prowadzi doświadczony pilot, który wszystko wie, jak gładko wystartować, miękko wylądować, kręcić, podlatywać. Doskonale zna teren – wie gdzie można podlecieć, by było pięknie. Ja latałam w Karczewie, nad Wisłą. To piękne tereny, tuż przy promie łączącym strony pani królowej rzek. Więc po drugiej stronie jest Konstancin, moje rodzinne miasto. Te tereny znam bardzo dobrze i cudownie było wiślane łachy podłapywać z lotu.

Lot motolotnią
Lot motolotnią
Lot motolotnią

Na start najlepiej wybrać popołudniowe godziny – te dwie, trzy godziny przed zachodem słońca światło wspaniale gra. Trudno na górę zabrać aparat, to co mamy w rękach musi być przymocowane do nas – lot motolotnią to trochę jak jazda na motorze w chmurach, wisi się w powietrzu. Koniecznie weźcie ze sobą bluzę, wzniesiecie się na wysokość około 300 metrów, jest trochę chłodniej i wieje.

Istotną sprawą jest pogoda – to czy lot się odbędzie zależy od warunków atmosferycznych i będzie potwierdzone dzień przed zaplanowanym lotem. Podmuchy wiatru, czy burzowe chmury uniemożliwiają bezpieczny start.

Ja leciałam w Karczewie , ale tu macie opcje w różnych rejonach Polski.

Lot motolotnią
Lot motolotnią
Lot motolotnią
Print Friendly, PDF & Email

Zobacz rownież: