Lukrecja na pierwszym planie – Anne Goscinny

W fajnych książkach najsłabsze jest to, że się kończą. Dlatego w przypadku kina cenię sobie seriale, a lektur serie. Gdy byłam mała, najlepsza była Ania z Zielonego Wzgórza i jej kolejne części. Sania kocha długie historie, Muminki przerobiliśmy już parę lat temu. Lukrecja to kuzynka Mikołajka, więc charakterek ma ostry. Lukrecja na pierwszym planie to kolejna, już czwarta część przygód zbuntowanej nastolatki.

Lukrecja na pierwszym planie

Lukrecja na pierwszym planie

Ale ona jest zbuntowana tak umiarkowanie. To jest świetne, że nie jest idealnie, bywa na ostrzy noża, ale to wszystko mieści się w jakich ramach rozsądku. Lulu jest super, bo umie przyznać się do błędu i wcale jej tak dorosłość nie ciągnie jak by mogła.

KUP TU

Lulu ma brata Wiktora, mamę Adwokata, ojczyma Grzegorza, niefrasobliwego ojca i ekscentryczną babcią. Różne historie są wplątane w jej życie, bardziej i mniej życiowe, cudownie prawdziwe. Tym razem wchodzą tematy jak zwykle aktualne w pewnym wieku: afery o pokój, nowe doświadczenia, rada klasowa, kółko teatralne, szkolne wycieczki, ale przede wszystkim FILM! Na ulicy Lukrecji kręcą film, pojawiają się znane postacie, urocze wspomnienia bardzo ciekawej babci z młodzieńczych lat zaczynają wypływać w życie całej rodziny.

Lukrecja na pierwszym planie
Lukrecja na pierwszym planie
Lukrecja na pierwszym planie

Wydawnictwo Znak Emotikon trzyma poziom od zawsze, w końcu jako dziecko dużego Znaku musi dawać radę w najlepszym wydaniu.

Print Friendly, PDF & Email

Zobacz rownież: