Plakaty dla dużych i małych + świetna zniżka dla Was!

Ostatnio nasze życie toczy się w domu, i dużo zwykłych spraw pojawia też się na blogu. Post o metamorfozie kuchni zdeklasował wszystkie inne, pierwszego dnia przeczytało go ponad 3000 osób! Bardzo mnie to cieszy, bo nie ukrywam, że pandemia jest ciężkim podróżniczo czasem, a fajnie jest móc go jakoś blogowo przetrwać. Często też słyszałam, że lubicie mnie, bo robię zwykłe rzeczy. Nie podróżuję przez sześć miesięcy po Azji, tylko robię to, co jest w zasięgu każdego. Dziś wpuszczam Was na salony i pokażę Wam plakaty dla dużych i małych. I zobaczycie, że nasze życie codzienne jest jak nasze podróże – niby całkiem zwykłe, ale z miłym polotem.

plakaty

Plakaty zabrałam

Przy każdym rozstaniu, rozwodzie są wysokie emocje, ale potem, kiedy opadają i myślimy o tym co się wydarzyło, tworzą się anegdoty i zabawne historie. Ze wspólnego mieszkania zabrałam ekspres do kawy oraz… plakaty. Ponieważ w naszym nowym lokum już ogarnęłam gabarytowe zmiany, dopieszczam szczegóły. Wróciłam więc do poster store i domówiłam kolejne wspaniałe plakaty.

plakaty

Główny cel – pokój dzieci

Mamy dwa pokoje, w sypialni stacjonują potworki, w dużym pokoju ja. Zaletą przedwojennych budynków jest dużo wyższy komfort życia niż w obecnych “apartamentowcach” i oba pokoje są kwadratowe i mają prawie 20 metrów. Piętro jest wysokie, parkiet ma dobrych kilkadziesiąt lat. W olbrzymie okna cudownie półkolami zachodzi ściana. Dzieci są różnych płci i między nimi jest 3 lata różnicy. Sania to już nie jest bimbo, tylko chłopiec, który ma swoje zainteresowania i pasje, które ja szanuję. Uwielbia przyrodę, świat, jazdę na rowerze i kosmos. Starał się były to obrazki dla dzieci, ale już. jakimś starszym polotem.

plakaty
plakaty
plakaty

Druga część pokoju należy do słodkiej Idusi, która jest szalenie charakterną osóbką, i generalnie zwykle wybiera spodnie, ALE do sukienki. I kocha róż i wszystko co pudrowe. U niej więc są graficzne kolorowe zwierzątka. Punktem zbornym są ramki – wszystkie dębowa, tylko rower Sani jest w czarnej, by już był elementem przejścia do kolejnego etapu.

plakaty
plakaty
plakaty

Nie wiem ile będziemy mieszkać w tym mieszkaniu. Jest wygodne, bo moje, bez kredytu, wynajmu i ryzyka, że jutro nie będziemy mieć dachu nad głową. Mogłoby być większe, ale jest takie. Rozważam różne opcje, być może jak Ida pójdzie do szkoły to zrobimy łóżko piętrowe lub dwa modułowe, opuszczane ze ściany.

Duży pokój – mój pokój

Moja oaza, w której i tak jest mnóstwo książek, gier i atrakcji dla dzieci. Ale ja to lubię. Dwa duże plakaty, ja na nie mówię wschód i zachód uwielbiam. Są moimi spokojnymi punktami. I idealnie grają z dużą ilością kwiatów. Specjalnie dobierałam niskie regały, by było na nie miejsce.

plakaty

Akcenty w kuchni i… łazience

Do kuchni w tym secie trafiła mapa Rzymu i wisi razem z planszami z muzeum POLIN synagodze i chale. Mega mi się podoba mały plakat w łazience z symbolami prania. Lepsze niż wszechobecne instrukcje dezynfekcji.

plakaty
plakaty

To co szanuję bardzo w sklepie poster store to ciekawy wybór wzorów oraz doskonałą jakość ramek. Szyby są z pleksi, zabezpieczone z dwóch stron dzięki czemu nic nie ma szans się w transporcie porysować.

Na zakończenie niespodzianka!

Od dziś do 5 marca będzie działał kod rabatowy: magda_35 w sklepie posterstore.pl. 35% zniżki na cały asortyment! Bawcie się i odnawiajcie!

Print Friendly, PDF & Email

Zobacz rownież: