Poezja Ciszy w Dębkach. Oaza spokoju w popularnej miejscowości.

Oferta turystyczna nad polskim wybrzeżem Bałtyku jest przeszeroka, i przechodząc przez wszystkie miejscowości po kolei, mogę śmiało przydzielić parę epitetów każdej. Dębki to oaza dla dzikich rodzin. Tu nie ma hoteli, rozległych kurortów z basenami. To wieś z ogromną ofertą noclegową, paroma restauracjami, wieloma straganami i budkami z lodami. Nie brakuje też automatów z gumami. Główna ulica Dębek jest dość, powiedzmy, gwarna. Ale to dobrze mieć na wyciągniecie ręki te wszystkie atrakcje. I można wybrać nocleg trochę dalej od centrum. Mamy nawet adres – Cicha 40. Domki Poezja Ciszy to duża działka nad rzeką Piaśnicą, 10 minut spacerem do morza.

Poezja Ciszy

Poezja Ciszy

Poezja Ciszy.

Duża działka w lesie sosnowym i tylko cztery domki. Ogromny plac zabaw, trampolina, miejsce do hasania, bramka do kosza i piłki nożnej. Dzieci właściwie mało interesuje co się dzieje w domkach, bo są ciągle na dworze. Mają tam multum możliwości do zabawy i wariowania.

Poezja Ciszy

Poezja Ciszy

Poezja Ciszy

Poezja Ciszy

Domki są czyste i nowoczesne, jest w nich wszystko, co potrzeba do wspaniałego wypoczynku. Na dole – wspaniale wyposażona, kuchenka indukcyjna, zmywarka, piekarnik, komplet garnków, sztućców i noży. Kuchnia otwarta jest na duży pokój – część jadalną i wypoczynkową. Wyjście na taras, z którego można przy kawie kontrolować sytuację na placu zabaw. Góra domku – dwie sypialnie, w każdej jest jedno duże i jedno małe łóżko. Jest też balkon.

Poezja Ciszy

Poezja Ciszy

Poezja Ciszy

Poezja Ciszy

Poezja Ciszy

Poezja Ciszy

Poezja Ciszy

Poezja Ciszy

Poezja Ciszy to idealne miejsce na rodzinny wypoczynek, najbardziej to widzę nawet w wersji znajomych rodzin, bo cztery domki, to taka opcja właściwie kameralna. Widzę oczyma wyobraźni grupę przyjaciół i na tym wielki placu watahę bawiących się dzieci. Właścicielka, pani Żaneta, to osoba z ogromną charyzmą, wielkim sercem, i wspaniałą ręką do wypieków.

Z działki jest leśne, bezstraganowe dojście na plażę, tuż przy ujściu Piaśnicy do morza. To niesamowicie piękny teren z ogromnymi możliwościami zabawy dla dzieci. Jeśli pójść na zachód, przez mostek na rzece – trafimy na ścieżkę do Białogóry, teren rezerwatów przyrody i pomieszania piaszczystych sosnowych lasów i ciemnych podmokłych borów. Nie ma cywilizacji. Żadnej. Dębki, a szczególnie zachodnia część, to kawałek wspaniałego wypasu nad polskim morzem.

Strona Poezji Ciszy w Dębkach.

Poezja Ciszy

Zajrzyjcie do innych naszych pomorskich tekstów, tu mamy dobre spanie, a tu dobre jedzenie.

Print Friendly, PDF & Email

Zobacz rownież: