Reima Lato 2019, czyli wakacje na słońcu.

Zawsze bardzo doceniałam i szalenie się cieszyłam z tego, że przez 13 lat pod rząd spędzałam miesiąc wakacji w Krynicy Morskiej. Cały lipiec pełny był skakania przez fale, budowania zamków z piasku, wyczekiwania końca deszczu na werandzie ciasnego, drewnianego domku. Tulenia się do babci w pulowerku z dużymi kieszeniami, w których zawsze miała okulary i kukułki. I jagodzianek na podwieczorek. Te lipce, przeplatane słońcem i deszczem wspaniale weszły mi w pamięć, i choć to, co my możemy zaoferować naszym dzieciom, jest zupełnie inne, to mam nadzieję, że będą równie miło swoje dzieciństwo wspominać. Właśnie wróciliśmy znad Świdra. Wystarczająco blisko, by Ida nie zwymiotowała w podróży. Rzeka blisko Warszawy, miejska plaża, sosnowe lasy. Dziś będzie o naszej ukochanej marce odzieżowej, pokażemy Wam kolekcję Reima Lato 2019 w wydaniu plażowo-basenowym.

Reima Lato 2019

Reima Lato 2019.

Wspaniałym rozwiązaniem dla dzieci na słoneczne dni jest odzież z filtrem UV. Jeszcze do niedawna była to specjalistyczna opcja dla surferów, ale przecież maluchy (i dorośli) przebywający parę godzin w pełnym słońcu, również potrzebują ochrony. Podstawą są oczywiście stroje kąpielowe. Sania ma gatki, które wykorzystuje cały rok na basenie, oraz koszulkę plażową Fiji. Idka powiewa falbanką kostiumu jednoczęściowego Corfu. Stroje są doskonałej jakości. Trwałe, z filtrem 50 UV.

Kapelusz, również filtrowany Viehe, jest dwustronny (turkusowo-granatowy). Ja w ogóle nie umiem kupować czapek, zawsze wybieram za duże. Ale Ida nie daje sobie przemówić do rozsądku i dumnie go nosi.

Nie rozstajemy się z okularami przeciwsłonecznymi, miałam wątpliwości, czy Ida nie jest za mała, czy nie połamie, ale dba bardzo i wychodząc na dwór od razu o nie prosi. Bardzo mnie cieszy ten dobry nawyk u dzieci.

Reima Lato 2019

Kolejną niby wakacyjną sprawą, ale codzienną od maja do września z kolekcji Reima Lato 2019, są prozaiczne sandały. Dopełniły one nasz całoroczny zestaw butów fińskiej marki – i wszystkie wersje są fenomenalne, dla dzikusów idealne. Ida ma elegantsze, choć sprawdzające się w outdoorze sandałki Messi, a Sania wodoodprone Bungee.

Reima Lato 2019

Reima Lato 2019

Post powstał we współpracy z Reimą, która od lat jest partnerem naszych wypraw.

Print Friendly, PDF & Email

Zobacz rownież: