Resibo – naturalne polskie kosmetyki.

Ostatnio nauczyłam się szalenie ważnej rzeczy – dopieszczania siebie. Drobnymi elementami w codzienności. Już nie jest mi głupio, jak przy okazji zakupów usiądę sobie w lodziarni na podwójne cremino, czy skoczę na ulubiony pedi. Lubię też zakupy kosmetyczne. Przechodzę na dobro od matki natury, bardziej wczytując się w składy. I tak dotarłam do Resibo. Te naturalne polskie kosmetyki są dopieszczone zarówno w recepturze, jak i opakowaniu.

Resibo

Kosmetyki Resibo

Zacznę od okładki. Kosmetyki Resibo są wegańskie, naturalne, a ich opakowania biodegradowalne. Pojemniki są praktyczne, zadbano, by produkt został zużyty do końca, są praktyczne dozowniki, łatwe w przewozie i wykonane z lekkich materiałów. Dodatkowym prezentem są bardzo mocne papierowe tubki. U nas nie wyjdą z użycia chyba nigdy, bo stały się skrytkami na skarby dzieci. Zapełniają się więc kamieniami, bursztynami i muszelkami.

Resibo

Ja użyłam trzech produktów, a raczej dwóch z kawałkiem. Idąc z dziećmi wybrzeżem województwa pomorskiego z Ustki na wschód zaopatrzyłam się w krem pod oczy, serum naturalnie wygładzające i krem ultranawilżający. Niestety serum rozbiła Ida piątego dnia podróży, mogę więc o nim Wam powiedzieć tyle, że ma przyjemnie tłustą konsystencję, która sprawnie się wchłania i cudowny, świeży zapach. Eleganckie szklane opakowanie w pepitką (uwielbiam!) niestety zainteresowało również moją niesforną prawie dwulatkę.

Resibo – Krem pod oczy.

Konsystencja jest lekka, czasem mam wrażenie, że może nawet zbyt lekka. Szybko się wchłania i dobrze nawilża. Jest doskonałą bazą pod korektor dla umęczonych matczynych worów. Kluczowymi składnikami są olej arganowy, kofeina i ekstrakt ze skórki cytryny.

Resibo

Resibo – Krem ultranawilżający.

Ponieważ mam na twarzy niezły susz zawsze biorę kosmetyki najbardziej nawilżające. Ten krem zawiera mieszankę olejów tłoczonych na zimno, to prawdziwa bomba witaminowa, czuć to. Pięknie się wchłania, choć myślę, że mam obecnie na tyle dobrze wyprowadzoną skórę, że z tym ultra trochę przesadziłam, skóra potrzebowała chwili by ogarnąć ten zastrzyk dobra. Używałam też próbek kremu miejskiego i rozświetlającego i myślę, że Resibo to kosmetyki tak dobrze skomponowane, że również te opcje dla mojej wymagając cery dałyby radę.

Resibo

W ofercie Resibo są jeszcze produkty zmywające oraz złuszczające do twarzy, oraz do ciała – balsam i peeling.

Zapraszam Was do robienia zakupów w BioOgranika, zadbacie właściwie o swoje zdrowie, a my dostaniemy grosza do podróżniczej skarbonki.

Print Friendly, PDF & Email

Zobacz rownież: