Sprytne edukacyjne gry i książeczki CZUCZU w podróż

Zupełnie skradły moje (wymagające) matczyne serce – są pakowne. Coś co ma paręnaście centymetrów, jest prawie płaskie, mieści się w kieszeni, a zajmuje dzieci na trzy godziny? Istnieje! Zabawki CzuCzu to ogromna innowacyjna oferta puzzli, książeczek, gier i zabawek. Dziś chciałabym się skupić na tej drobnej ofercie, dzięki której podróż i wakacje z dziećmi stają się bardziej… łaskawe. Potem w domu i tak potworki chętnie do nich wracają.

CzuCzu

CzuCzu, co to za firma?

Polska, tworząca ciekawe produkty od 2009 r., która podążą za kolejnym etapami rozwoju dziecka i daje wspaniałe możliwości na fantastyczną zabawę i naukę. Rozwiązania się bardzo praktyczne i kreatywne. My mamy w domu puzzle i książeczki CzuCzu. Wszystkie cechuje wyjątkowa grafika i przyjemna tonacja kolorów. Jest atrakcyjna dla dzieci, ale nie drażni rodzica.

W podróży często potrzebujemy czegoś by zająć dziecko, ale by nie zajmowało to masy miejsca. Ja podróżuję z dziećmi sama, nie mamy samochodu (na razie, pracuję nad tym). Często więc musimy zmieścić się w jeden plecak lub walizkę no i szybko przy pakowaniu się okazuje, że to nie gadżety dla dzieci są priorytetem, a apteczka, dodatkowa para spodni czy kalosze. My testowaliśmy CzuCzu podczas naszej tegorocznej pieszej wyprawy po Wdzydzkim Parku Krajobrazowym, byliśmy spakowani w przyczepkę rowerową, w której często jechała również Ida – wszystkie nasze rzeczy na tydzień dzikiej wyprawy zmieściły się w jedną ukraińską torbę.

Książeczki na kółku

CzuCzu w swojej ofercie ma super rozwiązania – zgrabne książeczki na kółku, które nie zniszczalne – mocno zamontowane, mają foliowane strony, niestraszna im woda i dziecięce harce. Tematyka jest bardzo różna – można operować potrzebami dziecka. Totalnym hitem u nas dla Idy (3-4 lata) okazała się opcja z flamastrem do rysowania. Są zadania – trzeba połączyć, dopasować, powtórzyć, przeciągnąć. Można zetrzeć i od nowa! To się jej jeszcze nie znudziło! Od czerwca! How cool is that?

CzuCzu

Sani ukochaną książeczką okazał się być Poradnik Skauta – sto praktycznych porad dotyczących survivalu. Jak zbudować szałas, jak się spakować na leśną wyprawę, jak czytać mapę i używać kompasu. Są ciekawostki z dzikiego świata i pomysły na zabawy. Od tamtej pory mam wrażenie, że Sania stoi nade mną z suszarką szepcząc NAMIOT NAMIOT NAMIOT. WAKACJE POD NAMIOTEM. Doczeka się, już niedługo!

CzuCzu

Małe puzzle i książeczki z zadaniami

Drugą miłością, już trochę hotelową są małe puzzle z literkami i cyferkami. Są podwójne – trzeba dopasować literę do obiektu, lub ilość do cyfry. Do tego krótki zeszyt ćwiczeń z zagadkami i zadaniami.

CzuCzu
CzuCzu
CzuCzu
CzuCzu
CzuCzu
CzuCzu
CzuCzu

Czasem proste rozwiązania są najlepsze!

Print Friendly, PDF & Email

Zobacz rownież: