Kawiarnie dla dzieci w Warszawie • Szumiś Cafe.

KAWIARNIA JEST JUŻ ZAMKNIĘTA!

Jak wielką była Warszawa pustynią dla matek z dziećmi jeszcze parę lat temu! Teraz w każdej dzielnicy są miejsca z arcyciekawymi zajęciami i miłym wystrojem wnętrz. Przy dużej konkurencji wybijają się miejsca z dużą ilością zalet. Tylko takie właśnie polecamy u nas na blogu. Dziś zapraszamy Was w niepozorną okolicę, bo do niedawna zupełnie nic tu nie było. Szumiś Cafe, otwarta ponad roku temu na ul. Nowolipie to dobry adres, który warto sobie zapisać w kajeciku.

Szumiś Cafe

Szumiś Cafe.

Kawiarnia znajduje się w ciągu usług w uliczce odchodzącej od gwarnej al. Jana Pawła. Strefa podzielona jest bardzo sprytnie. Po schodkach osobna sala zabaw, w której można się bawić, ale też odbywają się zajęcia. W części barowej znajdują się stoliki i miejsce na wózki, w sali głębiej coś czego nam bardzo zawsze brakowało. Duża, bezpieczna, miękka przestrzeń dla maluchów. Taki kojec na tuzin dzieci. Tu obok stolików, więc łatwo zarządzać grupą. Bardzo wygodne dla świeżej matki, by spotkać się z koleżanką na kawę i mieć dziatwę na oku. Co najważniejsze w każdym kącie jest czyściutko. Zabawki są w bardzo dobrym stanie, nie brakuje elementów. W lokalu jest bardzo obszerna toaleta, do której wózek z bliźniakami wjedzie jak na A4.

Szumiś Cafe

W Szumiś Cafe są regularne zajęcia (gordonki, bajkoliski dla starszych dzieci, zmysłowisko, i inne), ale też warsztaty tematyczne około rodzinne. Chusty, dzierganie, wspomagające rodziców spotkania.

Szumiś Cafe

Menu jest urozmaicone, zarówno z opcjami z cukrem, jak i bez. Kawa w smacznej normie. Piłam espresso, Sania sok jabłkowy (tłoczony) i zjadł mufinka jagodowego.

Szumiś Cafe

Szumiś Cafe

Szumiś Cafe

Szumiś Cafe

W Szumisiu można kupić Misie Szumisie. Pomocnych przyjaciół małych niespaków. U nas akurat dzieci padają jak muchy, więc nie musimy sprawdzać ich skuteczności, ale wiem, że problem bywa obecny w wielu domach.

Szumiś Cafe otwarta jest od poniedziałku do piątku od 9 do 19. Ul. Nowolipie 25.

Szumiś Cafe

Jeśli szukacie innych kawiarni przyjaznych dzieciom w Warszawie zajrzyjcie do naszego działu „kawiarnie i sale zabaw dla dzieci”. Będzie on się systematycznie powiększał.

Szumiś Cafe

Print Friendly, PDF & Email

Zobacz rownież: