Warszawa dzieciom • Kawiarnia Kofifi.

Właśnie wydarzyła się sprawa, na którą czekaliśmy bardzo długo. Kawiarnia Kofifi była jednym z pierwszych miejsc na dziecięcej mapie Warszawy. Istnieje od już można powiedzieć dziesięcioleci i gdy ostatnio tam byliśmy na początku grudnia zrezygnowałam z polecenia jej Wam, bo nie było wystarczająco czysto, miło i dobrze. Ale wiecie co się stało? Zmienił się właściciel i to jest zupełnie nowe miejsce!

kawiarnia Kofifi

Kawiarnia Kofifi.

Kawiarnia Kofifi znajduje się tuż przy placu zabaw w parku Żeromskiego. W jednej części mieści się sklep z zabawkami, w drugiej kawiarnia. Sala z barem ma super atrakcję – kolejkę elektryczną zawieszoną pod sufitem.

kawiarnia Kofifi

kawiarnia Kofifi

Jest sala z zabawkami, dostępna jeśli tylko nie odbywają się zajęcia. Zabawki są zróżnicowane, wybór jest bardzo bogaty. Po remoncie w całej kawiarni jest nowa, piękna podłoga. Poza salą zabaw, są stoliki, przy których można zacisznie przysiąść na wygodnych fotelach.

Kawiarnia Kofifi

Kawiarnia Kofifi

kawiarnia Kofifi

kawiarnia Kofifi

kawiarnia Kofifi

Wyjątkowa w Kofifi jest platforma, na którą można wejść po krętych schodach. Na górze jest mały pokoik z miękką podłogą i prześwitami dla czyhających na piętrze piratów.

Kawiarnia Kofifi

Kawiarnia Kofifi

Kawiarnia Kofifi

Menu w Kofifi.

Tradycyjnie kawy, herbaty, słodkości w sloikach, ciasta w lodówce. Mi przy dwóch cukrzycach ciążowych zawsze tu brakowało czegoś bez cukru/mąki pszennej. Teraz miałabym możliwość zjedzenia zupy i za chwilę wjadą wiosenne świeże sałatki. Dobra zmiana w Kofifi to też brak mikrofali i mrożenia produktów. Wszystko jest świeże, nawet pierogi.

Co było nie tak, a już będzie dobrze.

Nowi właściciele zwracają olbrzymią uwagę na obsługę klienta i czystość. Koniec już z zakurzonymi klockami i czekającymi na barze kawami na gości. Teraz jest serwis do stolika i wysokie standardy porządku. Sami zobaczycie, jak się wchodzi, to aż pachnie nowością, wiosną i zmianą na lepsze.

Zajęcia w Kofifi.

Warto skorzystać z szerokiej oferty zajęć dla dzieci. Zaraz przedszkole, math & baby, gordonki, musical babies, 5 zmysłów, bieganki, raczkowanki, sensoplastyka, robotyka lego. Każdy chyba znajdzie coś dla siebie?

Kawiarnia Kofifi znajduje się na Mierosławskiego 17, przy rogu z Mickiewicza.

Jeśli szukacie innych kawiarni przyjaznych dzieciom w Warszawie zajrzyjcie do naszego działu „kawiarnie i sale zabaw dla dzieci”. Będzie on się systematycznie powiększał.

Print Friendly, PDF & Email

Zobacz rownież: