WSPÓŁPRACA

Hej,

jestem Magda! Jestem archeologiem śródziemnomorskim i muzealnikiem. W teorii. W  praktyce robię w PR-arze, koordynuję projektami kulturalnymi, pstrykam zdjęcia i ubieram w słowa miłe myśli. Od 2015 r. piszę bloga Podróżująca Rodzina, razem z dziećmi – Sasza ma 7 lat, Ida 4, przemierzamy lasy, łąki, parki narodowe oraz miejskie świata.

Mój blog to ponad 50 000 czytelników w każdym miesiącu.

Facebook – 10 000+ fanów

Instagram – 4000+ followersów

Naszym flagowym projektem było piesze przejście zimą wybrzeża województwa pomorskiego we współpracy z Pomorską Regionalną Organizacją Turystyczną. Przez trzy tygodnie wędrowałam z dziećmi przez plaże i lasy Bałtyku. We współpracy z Mazowiecką Organizacją Turystyczną regularnie przemierzamy Kampinoski Park Narodowy. Hasaliśmy już po wielu włoskich i greckich pagórkach i wyspach. Wszystkie drzewa na świecie dają nam siłę do działania, a wiatr od morza popędza do przodu.
Zajrzyjcie do zakładek „o nas” i „publikacje”. Jestem otwarta na różne rodzaje współpracy. Najbardziej cenię sobie dłuższe projekty z regionalnymi instytucjami. Lubię patrzeć na świat lokalnie. Mogę pomóc w promocji miejsca noclegowego czy restauracji. Chętnie podejmę się również wypromowania marki, czy produktu, jeśli mieści się on w ramach naszego szeroko pojętego lifestyle’u.

Wystawiam faktury VAT.

współpraca

Współpracowaliśmy między innymi z:

Kontakt:

Magdalena Bodnari
magdalena@podrozujacarodzina.pl

Print Friendly, PDF & Email