WSPÓŁPRACA

Wspaniale patrzeć jak grupa polskich blogerów podróżniczych rośnie w siłę i rozpościera skrzydła. Coraz więcej ludzi woli znaleźć informacje w domu przed komputerem, niż wertować fiszki w bibliotekach, w poszukiwaniu informacji o miejscu do którego się wybiera.

Współpraca z blogerem jest dużo szybsza, tańsza i skuteczniejsza, niż drukowanie ulotek czy materiałów reklamowych. Informacja taka jest również trwalsza i często dokładniejsza.
Gdy stawiałam pierwsze samodzielne podróżnicze kroki marzyłam, by pisanie o podróżach było moim sposobem na życie i pracą. Jestem bardzo szczęśliwa, że różne punkty składowe mojego życia sprawiły, iż blog, który początkowo był tylko odskocznią od zabawiania pierworodnego potomka, szybko rozrósł się w popularne medium niosące wieści światu. Szalenie przyjemnie jest dostawać mejle i wiadomości z prośbą o poradę i polecenie jakiegoś miejsca.
Zapraszam do kontaktu, proszę zajrzeć do zakładki „o nas” i „publikacje”. Jestem otwarta na różne rodzaje współpracy. Najbardziej cenię sobie dłuższe projekty z regionalnymi instytucjami. Lubię patrzeć na świat lokalnie. Mogę pomóc w promocji miejsca noclegowego czy restauracji. Chętnie podejmę się również wypromowania marki, czy produktu, jeśli mieści się on w ramach naszego szeroko pojętego lifestyle’u.

Wystawiam faktury VAT.

NIE WSPÓŁPRACUJĘ BARTEROWO.

Hi there

Podróżująca Rodzina (The Travelling Family) is family travel blog about culture, nature and food. We founded the blog on April 2015, but our travel life is much more longer.  The part of our family are toodler boy and baby girl, so usually we choose cosy agricultural places to stay close to nature, but we love also the city lights.

Our statistics:, on April 2018 we had more than 40 000 UU and 60 000+ PV.

Magdalena is archaeologist and journalist, she wrote 3 travelbooks for polish audience (Bornholm, Kazimierz Dolny and Lublin, Lublin Region) she collaborates with a lot of newspapers, webpages and ngo sectors (among others: podroze.gazeta.pl, peron4.pl, Foundation The Earth and People) .

What we can do?

  • write articles for You
  • write or co-write Your guidebook or travel book
  • advertise your product (sponsored article, test)
  • become the brand ambassadors
  • take part in study tour/press trip
  • organise slideshows/take part in festivals

Please contact us if you’re interested, in cooperation.

współpraca

współpraca

Współpracowaliśmy między innymi z:

Kontakt:

Magdalena Bodnari
magdalena@podrozujacarodzina.pl